FURNITURE / Tables / Serving table 10695087
*
nr 1069 5087
SERVING TABLE
1950s, teak,
1950-tal, teak
Estimate:
800
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday November 14 2016
at 18:58:33
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/11 22:26:46
1
300 kr
14/11 00:07:01
2
Vinnande bud
14/11 00:16:16
3
400 kr
14/11 00:16:16
2
450 kr (Robot)
14/11 00:16:35
3
500 kr
14/11 00:16:35
2
(budbetjänt)
14/11 18:30:21
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59
*
SERVING TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1069 5087
SERVING TABLE
1950s, teak,
1950-tal, teak
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 500 |
| Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 9/11 22:26:46 | 1 | 300 kr |
| 14/11 00:07:01 | 2 | Vinnande bud |
| 14/11 00:16:16 | 3 | 400 kr |
| 14/11 00:16:16 | 2 | 450 kr (Robot) |
| 14/11 00:16:35 | 3 | 500 kr |
| 14/11 00:16:35 | 2 | (budbetjänt) |
| 14/11 18:30:21 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59



